فروش دستگاه پلاستیک بادی
خانه / دستگاه ظروف یکبار مصرف / دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی و ترموفرمینگ

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی و ترموفرمینگ

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی نیز همانند دستگاه های دیگر یک کاربرد و هدف دارند. این دستگاه ها از طریق نمایندگی های فروش در اختیار مشتریان قرار می گیرد. برای اطلاعات بیشتر می توانید از نمایندگی های مربوطه اطلاعات دقیق تری بگیرید.

دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی در یک خط تولید با ظروف یکبار مصرف پلاستیکی مراحل تولید را طی کرده و محصول مد نظر تهیه می شود. لذا این دستگاه ها به یک سری دستگاه های جانبی نیز نیاز دارند تا به کمک آن ها بهترین نوع محصولات تهیه شده و روانه بازار فروش شود.

 دستگاه ترموفرمینگ یا فرمینگ که قبلا نیز به اطلاعتان رساندیم یکی از جمله دستگاه هایی هستند که وجودشان در خط تولید ضروری می باشد و به کمک این دستگاه ورقه های قالب زنی شده فرم می گیرد و پرس می شود.

قیمت ظروف یکبار مصرف گیاهی

با توجه به گفته های قبلی این نوع ظروف یکبار مصرف به دلیل تجذیه پذیر بودنشان و داشتن ضرر کمتر به محیط زیست هم خواهان زیادی دارند و هم طرح های متنوع این محصول مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. این نوع ظروف یکبار مصرف به نسبت گرانتر از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی می باشد و با اینکه در یک خط تولید مراحل تولید را طی می کنند، اما مواد اولیه تشکیل دهنده آن ها متفاوت است.

قیمت دستگاه ترموفرمینگ

دستگاه ترموفرمینگ در انواع برند ها به فروش می رسد، این دستگاه به دلیل داشتن کاربرد زیاد شاید هرچند وقت یکبار نوع جدید آن با ویژگی های بهتر به بازار عرضه می شود. همچنین این دستگاه ها قیمت ثابتی ندارند که دلیل آن نیز متفاوت بودن کارایی و برند های مختلف می باشد. کاربرد دستگاه ترموفرمینگ در تولید محصولات یکبار مصرف بسیار ضرورت دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید فیروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: sibmachine.ir
پست الکترونیکی: sibmachine@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی فلزی

خرید و فروش دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی فلزی آیا در ایران رواج دارد؟ …

آراد برندینگ
راد ماشین