خانه / دستگاه تزریق پلاستیک / فروش دستگاه تزریق پلاستیک چینی و ایرانی

فروش دستگاه تزریق پلاستیک چینی و ایرانی

فروش دستگاه تزریق پلاستیک تقریبا از حدود ۸۰ سال پیش با ورد صنعت پلاستیک به ایران توسط شرکت های بزرگ صورت می پذیرفته است. در گذشته اکثرا دستگاه های ایرانی که از روی دستگاه های اروپایی نظیر دستگاه تزریق پلاستیک تامسون ساخته می شدند. امروزه علاوه بر برخی دستگاه های با کیفیت ایرانی می توان دستگاه تزریق پلاستیک چینی هم خرید نمود.

انواع دستگاه تزریق پلاستیک

اگر کمی به اطراف خود در محل زندگی و یا کار توجه نمایید قطعا موجه می شوید که بسیاری از از ابزار هایی که امرزه نقشی موثر در زندگی ما دارند، پلاستیکی هستند. آیا می توانید برخی از از آن ها را نام ببرید؟ ست پلاستیکی ادویه، نمکدان، دسته قوری و کتری، درب و دسته پارچ های شیشه ای، انواع پارچ و لیوان پلاستیکی، پایه مبل، ظروف نگهداری مواد غذایی در یخچال، انواع سطل، سبد آبکش، گلدان پلاستیکی، سبد میوه، قطعات پلاستیکی کوچک و بزرگ صنعتی از جمله داشبرد و سپر خودرو و بسیاری دیگر را می توانید به راحتی در اطراف خود بیابید.

تقریبا اکثر این ادوات با استفاده از دستگاه های تزریق پلاستیک تولید می گردند. با توجه به اینکه محصولات پلاستیکی از شاخصه های مختلفی نظیر ابعاد و وزن برخوردار هستند، برای تولید آن ها دستگاه های تزریق پلاستیک متنوعی طراحی و ساخت شده اند. در ادامه سعی می کنیم تعدادی از دستگاه های تزریق پلاستیک کاربردی را معرفی نماییم.

دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰ گرمی

امروزه بسیاری از قطعات پلاستیکی که اکثرا کاربرد صنعتی دارند، وزنی کمتر از ۱۰۰ گرم دارند. از این رو برای تولید این قطعات از دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰ گرمی استفاده می شود. در میان ماشین آلات تزریق پلاستیک پایین ترین قیمت به این ماشین اختصاص خواهد داشت. البته قیمت فروش دستگاه تزریق پلاستیک بستگی به پارامتر های های مختلفی دارد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ تن و یا دستگاه تزریق پلاستیک ۲۲۰ تن برای تولید محصولاتی مناسب است که در حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰ گرم وزن دارند. البته این اعداد تقریب هستند. بطور کلی تعیین دستگاه تزریق مناسب برای تولید یک محصول به ویژگی های محصولا وابسته است.

برای نمونه سبد میوه با وجود اینکه وزن کمی دارد، دستگاه تزریق پلاستیک مورد نیاز برای تولید آن می بایست از قردت گیره و ظرفیت واحد تزریق بالاتری نسبت به محصولات هم وزن برخوردار باشد. زیرا راگا های قالب سبد با توجه به مشبک بودن آن بیشتر از محصولات دیگر است. فروش دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ تن و یا ۲۲۰ تن ساخت این شرکت در مقایسه با دستگاه های مشابه چینی از ظرفیت تزریق بالاتری برخوردار است.

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ تن

از نظر شخصات فنی تفاوت قابل وجهی بین دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ تن و ماشین ۲۲۰ تن نیست. اما با توجه به اینکه فاصله میله های راهنما در این دستگاه اندکی نسبت به دستگاه ۲۲۰ تن بزرگتر است، برای تولید برخی از محصولات و قطعات پلاستیکی توصیه می شود این دستگاه خرید گردد. قیمت فروش دستگاه تزریق پلاستیک ۲۵۰ تن تفاوت چندانی با دستگاه تزریق ۲۲۰ تن ندارد.

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ و یا دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ تن با توجه به ظرفیت واحد تزریق نسبتا بالا و فاصله بین میله های راهنمای خوبی که دارد، به منظور تولید بسیاری از ادوات پلاستیکی از جمله سبد میوه، گلدان و سطل پلاستیکی بکار می رود. از آنجایی که بسیاری از مشتریان ما دستگاه تزریق پلاستیک ۳۲۰ تن را برای تولید سبد میوه خرید می کنند، باید عرض کنم که این ماشین توان تولید انواع سبد میوه تا حجم ۱۸ کیلو گرم را دارد.

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۵۰ تن

این ماشین و دستگاه تزریق پلاستیک ۳۶۰ تن در حدود ۱۰۰۰ الی ۱۵۰۰ گرم ظرفیت تزریق داشته و فاصله بین میله های راهنمای آن برای تولید قطعات پلاستیکی زیادی مناسب است. یکی از مهم ترین کاربرد های این دستگاه نیز تولید سبد میوه است. برای تولید سبد میوه تا سایز ۱۸ و ۲۰ کیلویی می توان این ماشین صنعتی را خرید نمود.

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۰تن

اگر بخواهیم پرکاربرد ترین دستگاه تزریق پلاستیک در اکثر نقاط جهان را انتخاب کنیم، قطعا دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۰تن یکی از مهم ترین گزینه ها خواهد بود. رنج تناژ گیره ۳۸۰ الی ۴۲۰ تن برای دستگاه تزریق پلاستیک با توجه به اینکه ۱۲۰۰ الی ۲۰۰۰ گرم ظرفیت تزریق را می تواند در اختیار تولید کننده پلاستیک قرار دهد، برای تولید بازه نسبتا وسیعی از محصولات پلاستیکی مناسب می باشد.

قیمت فروش دستگاه تزریق پلاستیک ۳۸۰تن و یا دستگاه تزریق پلاستیک ۴۰۰ تن شرکت های مختلف تقریبا یکسان است اما مجموعه ما همواره سعی در طراحی و ساخت دستگاه های باکیفیت تر از ماشین آلات چینی داشته و قیمت گذاری نیز بگونه ای است که معمولا قیمت فروش ما ۲۰ درصد ارزان تر از دیگر شرکت ها است.

در مقالات بعدی به معرفی دستگاه های تزریق پلاستیک بزرگتر خواهیم پرداخت. خبر های ما را دنبال کنید.

فروش دستگاه تزریق پلاستیک

در این مقاله تعدادی دستگاه تزریق پلاستیک را معرفی نمودیم اما به نظر شما چه پارامتر هایی در تعیین دستگاه مناسب موثر هستند؟ به عبارت دیگر دلیل بروز اختلاف قیمت در فروش دستگاه تزریق پلاستیک چیست؟

  • ظرفیت واحد تزریق
  • قدرت گیره
  • فاصله بین میله های راهنما
  • قدرت پران
  • کورس بازشو گیره
  • میزان مصرف
  • شرکت سازنده
  • و …

از جمله مواردی هستند که در تعیین نوع و قیمت فروش دستگاه تزریق پلاستیک موثر هستند. در مقالات بعدی سعی خواهیم کرد که توضیحات بیشتری ارائه نماییم. در ادامه توجه شما را به ویدئو نحوه کار کرد دستگاه جلب می کنم.جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صالح نوروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: radmachineco.com
پست الکترونیکی: radmachinesale@gmail.com

درباره ی plastikan

مطلب پیشنهادی

ساخت دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ گرمی ۲۰۰ تن

ساخت دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ گرمی در ایران و کشور های خارجی با قیمت مناسب …