خانه / دستگاه ظروف یکبار مصرف / قیمت دستگاه لیوان یکبار مصرف کاغذی و ظروف در تبریز

قیمت دستگاه لیوان یکبار مصرف کاغذی و ظروف در تبریز

قیمت دستگاه لیوان یکبار مصرف کاغذی در تبریز به صورت اینترنتی ارزان تار و مقرون به صرفه تر می باشد. این ماشین آلات در این شهر از طریق فروشگاه های اینترنتی و نمایندگی های پخش مورد معامله قرار می گیرند.

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف دستگاه هایی متنوع هستند که در کارخانه های تولیدی مختلف با پیشرفته ترین تکنولوژی ها ساخته می شود.

اندازه دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی

دستگاه ظروف یکبار مصرف کاغذی ظروف را از جنس نوع خاصی کاغذ با گرماژ بالا و پوشش پلی اتیلن تولید می کند و اهمیت پوشش پلی اتیلن مورد استفاده در این دستگاه ها به این سبب است که این پوشش از نفوذ مواد شیمیایی به مواد غذایی گرم جلوگیری می کند. دستگاه های ظروف یکبار مصرف کاغذی که از کارخانه های تولیدی مختلف وارد بازار های ایرانی می شود در اندازه های مختلفی می باشد که هر کدام از آن ها ظروف را متناسب با نوع دستگاه تولید می کنند و لازم به ذکر است که اندازه ها مربوط به قالبی است که در دستگاه پرس می باشد. چند نمونه از این دستگاه ها عبارتند از:

  • دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف کوچک
  • دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف متوسط
  • دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف بزرگ

انواع دستگاه لیوان یکبار مصرف کاغذی

از نمونه دستگاه هایی که در بازار ها مورد خرید و فروش قرار می گیرد دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی می باشد. مواد اولیه این دستگاه ها همان طور که از نام شان مشخص است کاغذ می باشد. این ظروف به راحتی در طبیعت جذب می شوند و به همین سبب مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. با این دستگاه ها ظروف مختلفی ساخته می شود که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • دستگاه لیوان یکبار مصرف کاغذی
  • دستگاه بشقاب یکبار مصرف کاغذی
  • دستگاه پیش دستی یکبار مصرف کاغذی
  • دستگاه دیس یکبار مصرف کاغذی
  • دستگاه کاسه یکبار مصرف کاغذی

قیمت دستگاه لیوان یکبار مصرف کاغذی

قیمت دستگاه لیوان یکبار مصرف کاغذی در بازار های شهر تبریز متفاوت می باشد. مشتریان به خوبی می دانند که قیمت ها به صورت اینترنتی ارزان تر می باشد. زیرا در روش آنلاین قیمت دستگاه لیوان یکبار مصرف دستخوش تغییرات واسطه ها نمی شود. قیمت دستگاه لیوان یکبار مصرف وقتی به صورت عمده معاملات انجام می شود ارزان تر تمام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صالح نوروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: radmachineco.com
پست الکترونیکی: radmachinesale@gmail.com

درباره ی plastikan

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی pp و گیاهی

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و گیاهی pp، از مواد اولیه ارزان قیمت در …