خانه / دستگاه ظروف یکبار مصرف / خرید و فروش دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی فلزی

خرید و فروش دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی فلزی

خرید و فروش دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی فلزی آیا در ایران رواج دارد؟ به نظر شما تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی چقدر رونق داشته و خرید این محصول در بازار امروز چقدر خرید و فروش می شود؟

خرید و فروش دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی فلزی در ایران خواهان آنچنان زیادی ندارد، اما خب استفاده هم می شود، این محصولات به نسبت سایر ظروف یکبار مصرف ها کمی قیمت بالایی داشته و اغلب سعی دارند از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی، کاغذی و یا گیاهی استفاده بکنند.

البته همانطور که اشاره شد این محصولات نیز خرید و فروش می شود و جالب است بدانید که در این اواخر فروش زیادی نیز داشتند؛ اما گفتیم که به دلیل قیمت بالای آن اغلب در موارد خاص از آن استفداه می کنند.

تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

ظروف یکبار مصرف آلومینیومی در ایران قالب زنی شده و شکل داده می شود، اما متاسفانه ورقه های این نوع ظروف وارداتی هستند و نمی توان در ایران آن را تهیه کرد البته در چند شرکت ایرانی بنابه گفته های قبلی این ورقه ها را تولید می کنند ولی استفاده و خرید از آن ها زیاد مقرون به صرفه نمی باشد.

خلاصه ظروف آلومینیومی بر اسا س نوع قالبی که تولید کننده مد نظرش است قالب زنی شده و بعد طی مراحل قالب زنی و حرارت و شکل دهی ظروف به کمک دستگاه استکر جمع آوری شده و روی هم قرار می گیرد و سپس روانه بازار خرید و فروش می شود.

خرید دستگاه ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

دستگاه ظروف یکبار مصرف آلومینیومی خریداران زیادی در برابر سایر دستگاه ها ندارد، زیرا اگر به گفته های قبلی مراجعه کنیم، ذکر شد که ورقه های این آن وارداتی بوده و هزینه زیادی دارد و اغلب تولید کنندگان به فکر سود زیاد می باشند که برای این نوع تولید کنندگان مقرون به صرفه نیست.

لذا اگر قصد خرید این نوع دستگاه ها را دارید می توانید با مراجعه به سایت های معتبر و یا حتی با نمایندگان و مشاوران خرید و فروش در ارتباط باشید تا بنابه شرایط شما اطلاعات و کمک های دقیق تری بکنند.

دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

خط تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی شامل دو بخش می باشد:

  • دستگاه تولید ورق خود آلومینیوم
  • دستگاه پرس کننده یا ترموفرمینگ

دستگاه تولید ورق که به هیچ عنوان در ایران وجود ندارد و دستگاه ترموفرمینگ که در کنار این دستگاه یک دستگاه رول باز کن وجود دارد تا رول ورقه های آلومینیومی را باز کرده و به زیر قالب ها هدایت کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صالح نوروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: radmachineco.com
پست الکترونیکی: radmachinesale@gmail.com

درباره ی plastikan

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی pp و گیاهی

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و گیاهی pp، از مواد اولیه ارزان قیمت در …