خانه / دستگاه ظروف یکبار مصرف / دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی و ترموفرمینگ

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی و ترموفرمینگ

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی نیز همانند دستگاه های دیگر یک کاربرد و هدف دارند. این دستگاه ها از طریق نمایندگی های فروش در اختیار مشتریان قرار می گیرد. برای اطلاعات بیشتر می توانید از نمایندگی های مربوطه اطلاعات دقیق تری بگیرید.

دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی در یک خط تولید با ظروف یکبار مصرف پلاستیکی مراحل تولید را طی کرده و محصول مد نظر تهیه می شود. لذا این دستگاه ها به یک سری دستگاه های جانبی نیز نیاز دارند تا به کمک آن ها بهترین نوع محصولات تهیه شده و روانه بازار فروش شود.

تولید ظروف - ماشین آلات صنعتی – stockmachin- stockmachin.com

 دستگاه ترموفرمینگ یا فرمینگ که قبلا نیز به اطلاعتان رساندیم یکی از جمله دستگاه هایی هستند که وجودشان در خط تولید ضروری می باشد و به کمک این دستگاه ورقه های قالب زنی شده فرم می گیرد و پرس می شود.

قیمت ظروف یکبار مصرف گیاهی

با توجه به گفته های قبلی این نوع ظروف یکبار مصرف به دلیل تجذیه پذیر بودنشان و داشتن ضرر کمتر به محیط زیست هم خواهان زیادی دارند و هم طرح های متنوع این محصول مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. این نوع ظروف یکبار مصرف به نسبت گرانتر از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی می باشد و با اینکه در یک خط تولید مراحل تولید را طی می کنند، اما مواد اولیه تشکیل دهنده آن ها متفاوت است.

قیمت دستگاه ترموفرمینگ

دستگاه ترموفرمینگ در انواع برند ها به فروش می رسد، این دستگاه به دلیل داشتن کاربرد زیاد شاید هرچند وقت یکبار نوع جدید آن با ویژگی های بهتر به بازار عرضه می شود. همچنین این دستگاه ها قیمت ثابتی ندارند که دلیل آن نیز متفاوت بودن کارایی و برند های مختلف می باشد. کاربرد دستگاه ترموفرمینگ در تولید محصولات یکبار مصرف بسیار ضرورت دارد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صالح نوروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: radmachineco.com
پست الکترونیکی: radmachinesale@gmail.com

درباره ی plastikan

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی pp و گیاهی

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و گیاهی pp، از مواد اولیه ارزان قیمت در …